Цей надзвичайний випадок стався позавчора в Луцьку на вулиці Арцеулова...
Цей надзвичайний випадок стався позавчора в Луцьку на вулиці Арцеулова
Марина ЛУГОВА
Дитина була госпіталізована в обласну дитячу лікарню. Вчора ми мали телефонну розмову із завідувачем відділення анестезіології цього медичного закладу Юрієм Радчуком. Як розповів Юрій Олегович, стан Маргарити (так звати дівчинку) важкий. У неї — закрита черепно–мозкова травма, переломи верхньої і нижньої щелеп, ноги, рвані рани підборіддя й тулуба. Спочатку вона була на штучному диханні. Зараз дихає самостійно, але все ж із частковою допомогою апарата. Щодо обставин, за яких сталося лихо, то, як розповіла лікарям мама, вона тримала доньку на руках і стояла біля відкритого вікна, на якому була москітна сітка. Дівчинка вперлася ручками в сітку і провалилася разом із нею за вікно… Зважаючи на те, що дитина падала з п’ятого поверху, все могло закінчитися ще плачевніше. На щастя, під вікном був не асфальт чи бетон, а земля.