Білорус подякував луцьким патрульним
Поспілкувавшись із місцевими поліцейськими, чоловік сказав, що в України є майбутнє
6 серпня він заблукав у місті, оскільки перебрав з алкоголем та потрапив у водойму.
На адресу Управління патрульної поліції у Луцьку надійшов лист від білоруса, в якому він висловлює вдячність інспекторам за повагу та гуманне ставлення до нього, виявлені під час одного з міських фестивалів.
Випадок описали на сторінці правоохоронців у фейсбуці. На початку серпня чоловік 1981 року народження перебував у Луцьку. 6 серпня він заблукав у місті, оскільки перебрав з алкоголем та потрапив у водойму.
Коли на виклик прибули патрульні, вони з розумінням поставилися до громадянина, вислухали його, доставили до території фестивалю, де його вже забрали друзі.
«У мене на Батьківщині зустріч з правоохоронцями в такому моєму стані закінчилась би печально, боюсь, мене б навіть не вислухали», – пише Денис.
Чоловік подякував екіпажу, який допоміг йому, та висловив впевненість, що з такою поліцією в України є майбутнє.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)