Під білий вельон – і на парад
У Харкові другого жовтня пройде Всеукраїнський парад наречених
Цього року парад наречених присвячений квітам.
«Цього року ми підготували шоу-програму з конкурсами стилістів і декораторів, а також масовим флешмобом «Щасливе весілля» для сімей, які хочуть пережити весільний день ще раз», – цитує організаторів заходу інформаційна агенція УНІАН.
Цього року парад наречених присвячений квітам: «Правильно вибрана квітка може задати настрій усього свята. Тому цього року всі образи наречених переплітаються з флористикою», – кажуть організатори.
Під час параду учасники також обговорять питання шлюбу, сім'ї та взаємовідносин дітей з батьками.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)