Курси НБУ $ 41.10 € 44.63

А Мозамбік нам дав трохи під бік... (відео)

Перемога над африканцями вийшла дуже і дуже нервовою

Петро ПАС

Чемпіонат світу з футзалу. Група «D». 2 тур. Україна – Мозамбік – 4:2 (1:0 – Олександр Сорокін, 1 хв.; 2:0 – Михайло Грицина, 8; 2:1 – Діно, 19; 2:2 – Кало, 19; 3:2 – Денис Овсянников, 25; 4:2 – Сергій Коваль, 37).

Забивши гол вже на 45-ій секунді матчу і маючи за тим ще багато моментів, збірна України розслабилася і розплата настала на 19-ій хвилині, коли ми двічі діставали м’яч із сітки своїх воріт. І хоч потім вдалося все ж повернути перевагу, надалі матч для «синьо-жовтих» був дуже нервовим. Особливо, коли був вилучений з поля наш воротар Євген Іваняк  і ми грали 2 хвилини у меншості. Та навіть за рахунку 4:2 африканці йшли нахрапом на наші ворота… Але, як кажуть, гра забудеться, а результат залишиться. Тобто, заповітні 3 очка у нас все ж у кишені.

17 вересня Україну чекає вирішальний матч протии Австралії – перемога або нічия гарантують «синьо-жовтим» місце у плей-оф.

Результат іншого матчу групи «D»: Бразилія – Австралія – 11:1.

Турнірне положення після 2 турів:

1 місце – Бразилія – 6 очок (різниця м’ячів – 14:2), 2 місце – Україна – 3 (5:5), 3 місце – Австралія – 3 (4:13), 4 місце – Мозамбік – 0 (4:7).