Обережно: сказ! Він смертельний для нас
За даними обласної регіональної лабораторії ветеринарної медицини з початку 2016-го на Волині підтверджено сказ у 40 тварин
Володимир ГАК
Лише впродовж серпня-вересня підтверджено сказ серед тварин у Ковельському, Любешівському, Локачинському, Луцькому, Володимир-Волинському районах та у місті Ківерці.
За весь минулий рік стався 51 випадок. Як відомо, укус хворої тварини смертельно небезпечний для людини.
Лише впродовж серпня-вересня підтверджено сказ серед тварин у Ковельському, Любешівському, Локачинському, Луцькому, Володимир-Волинському районах та у місті Ківерці (це вже третій випадок сказу серед котів, які були не імунізовані, в контакті з ними перебувало 8 осіб, і всі вони потребують профілактичного лікування).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)