Курси НБУ $ 41.84 € 43.51

У Луцьку підтримають демобілізованих та мобілізованих військовослужбовців та добровольців

Міська рада розробляє спеціальні проекти


Сто учасників бойових дій із Луцька зможуть оздоровитися за кошти міського бюджету у 2017 році.



Про це мер Микола Романюк написав на своїй сторінці у Facebook


"Я доручив своєму заступнику Сергію Григоренку підготувати проект рішення, який передбачає внесення змін до Комплексної програми підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, який буде винесено на розгляд найближчої сесії міської ради, що відбудеться у листопаді. Раніше, зважаючи на кілька хвиль мобілізованих, Програма була скерована на цю категорію. Адже потребували підтримки не тільки люди, яких вирвано з цивільного життя, а й їхні родини", – написав Романюк. 



Також він зауважив, що в 2016 році акцент було зміщено на демобілізованих. Адже у Луцьку нині є 898 демобілізованих (і буде ще близько ста осіб). Тобто у 2017 році буде близько тисячі мобілізованих, які потребують психологічної допомоги, оздоровлення, консультування. Микола Романюк пообіцяв і надалі підтримку сім’ям загиблих, зниклих безвісті та разом з тим акцентувати увагу на демобілізованих.


Серед основних заходів Програмою передбачено створення у департаменті соціальної політики окремого підрозділу (чотири спеціалісти, два юристи), який займатиметься проблемами демобілізованих військовослужбовців та окремий підрозділ із трьох лікарів у комунальному закладі “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги”. Сто учасників бойових дій із Луцька зможуть оздоровитися за кошти міського бюджету у 2017 році. Передбачені й інші заходи, у тому числі, виготовлення путівника.


Програма напрацьована разом зі спілками АТО Луцька.


Telegram Channel