Курси НБУ $ 41.66 € 43.41
У Ковельській виховній колонії виховували кулаками?

Волинь-нова

У Ковельській виховній колонії виховували кулаками?

Прокуратура вимагає усунути порушення прав засуджених

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Заступник прокурора області Ярослав Голинський та начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Сергій Самчук здійснили виїзд у Державну установу «Ковельська виховна колонія» та провели там перевірку і прийом неповнолітніх засуджених (на фото).



Перевіркою встановлено, що у кількох вихованців колонії наявні тілесні ушкодження.



Перевіркою встановлено, що у кількох вихованців колонії наявні тілесні ушкодження. За цими фактами Ковельським відділом поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області невідкладно розпочато кримінальні провадження про завдання засудженим легких тілесних ушкоджень та про перевищення влади працівниками колонії (кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 125 та ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України). Триває досудове розслідування.


Встановлено також, що працівники колонії не вжили всіх заходів задля безпеки засуджених та попередження конфліктних ситуацій між ними, а з боку адміністрації колонії відсутній належний контроль за дотриманням вимог чинного законодавства підлеглими працівниками.


Відтак, прокуратурою внесено вказівку начальнику Західного міжрегіонального управління  з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України з вимогою негайно усунути порушення вимог законодавства, спрямованого на забезпечення прав засуджених, та притягнути до відповідальності службових осіб Державної установи «Ковельська виховна колонія», з вини яких допущено ці порушення.

Telegram Channel