Курси НБУ $ 41.76 € 43.12

У Здолбунові дорогу п’яному водію-втікачу перекрили автівкою містяни

Порушника наздогнали в Здолбунові

Учора патрульні отримали орієнтування про те, що зі сторони готельного комплексу на об'їзній в напрямку міста рухається автомобіль ВАЗ Волга з порушенням ПДР, водій якого, ймовірно, перебуває в стані алкогольного сп'яніння, повідомляє патрульна поліція Рівного.



Водій мав явні ознаки алкогольного сп'яніння та погодився пройти освідування на місці зупинки автомобіля у присутності двох свідків. Результат тесту - 2,69 проміле, що в 13 разів перевищує норму.



На автодорозі Київ-Чоп патрульні виявили цей автомобіль, який рухався в напрямку Здолбунова та на вимогу про зупинку не реагував. Переслідування автомобіля тривало близько 10 хвилин. Він заїхав у Здолбунів. Завдяки небайдужим громадянам, які своїм авто перекрили дорогу правопорушнику, транспортний засіб вдалось зупинити на перехресті вулиць Старицького - Фестивальна.


Водія затримали на місці зупинки, витягнули з автомобіля та застосовали фізичну силу і "кайданки".


Водій мав явні ознаки алкогольного сп'яніння та погодився пройти освідування на місці зупинки автомобіля у присутності двох свідків. Результат тесту - 2,69 проміле, що в 13 разів перевищує норму.


На 36-річного мешканця Здолбунова склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП ( за керування в стані сп'яніння), протокол про адміністративне затримання та протокол за ст.122-2 (за невиконання вимоги про зупинку) КУпАП та постанову за ч.1 ст.126 (за керування без відповідних документів) КУпАП.

Telegram Channel