![У Любомлі люди мліли через горщик з кістками вбитої дівчинки (відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/f9/img7ic-ef4c91c2df052dad029b96dc47d01f95.jpg)
У Любомлі люди мліли через горщик з кістками вбитої дівчинки (відео)
Таку містичну історію розповів у своєму інтерв’ю керівник місцевого краєзнавчого музею Олександр Остапюк
Заклад, в якому зберігаються і досліджуються старожитності, з’явився у райцентрі завдяки старанням двох Остапюків.
Любомльський краєзнавчий музей може похвалитися унікальними експонатами часів трипільської культури, дивовижними колекціями монет і поштових марок, великим архівом фотографій бійців УПА і тисячами інших цінних артефактів. Заклад, в якому зберігаються і досліджуються старожитності, з’явився у райцентрі завдяки старанням двох Остапюків: батька Дмитра і сина Олександра, який, до речі, нещодавно відзначив свій 70-літній ювілей.
Більше про любомльського хранителя історії, а також про містичні особливості музейної справи дізнавайтесь із нашого відео.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)