Курси НБУ $ 41.76 € 43.12

Ото набрали кредитів: тепер за чотири роки Україна повинна віддати 20 мільярдів доларів боргів

У цьому році маємо віддати (2,6 млрд доларів, 2018 році – 3,9 млрд доларів, а в 2019-ому – аж 7,5 мільярда

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings оцінює виплати Україною основної суми боргу та відсотків за зобов'язаннями протягом 2017-2020 років більш ніж у 20 млрд доларів, або близько 21% ВВП у 2017 році.



Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings оцінює виплати Україною основної суми боргу та відсотків за зобов'язаннями протягом 2017-2020 років більш ніж у 20 млрд доларів 



Про це повідомляється в огляді S&P, передає "Інтерфакс-Україна". Агентство очікує, що Україна повністю виконає свої короткострокові зобов'язання щодо суверенного боргу в 2017 році (2,6 млрд доларів) і в 2018 році (3,9 млрд доларів), враховуючи кошти офіційних кредиторів, наявні резерви іноземної і національної валюти НБУ, а також здатність уряду залучати фінансування на внутрішньому і зовнішньому ринках.
S&P також очікує в цьому році успішного розміщення українським урядом єврооблігацій, що надасть змогу протестувати ситуацію на ринку.


Водночас, повідомляється в огляді агентства, виплати зобов'язань у 2019 році в сумі 7,5 млрд доларів - головним чином основної суми боргу за суверенними єврооблігаціями і виплати міжнародним фінансовим інститутам, зокрема 1 млрд доларів USAID - залежать від здатності уряду проводити реформи, визначені програмою МВФ, і здатності рефінансувати частину боргу з допомогою коштів, залучених на міжнародних ринках.

Telegram Channel