У патріотичному таборі «Хорунжий» під Ковелем – юнь з 20 регіонів України (відео)
Кожен день у таборі “Хорунжий” розпочинається з чітко прописаного ритуалу: шикування, прапори, спільна молитва, спів державного гімну України
- Це ми перейняли у воїнів УПА. Коли не велися активні бойові дії, вони так само починали свій день і так само його закінчували. Основними елементами є молитва і виконання державного гімну. Це зрозуміло, адже УПА базувалася на християнських цінностях. І відповідно бійці молилися, аби вони змогли добре провести цей день і вижити до його завершення...”, - розповідає заступник голови ВГО “Національний альянс” Юлія Сливінська.
Хорунжий” - це табір, де молодь вчать бути активними. Комендант Олександр каже:
Більшість учасників табору приїхали з усієї України. Ми маємо близько 20-ти регіонів. І це дуже добре. Усі вони намагаються навчитися чогось нового. І дуже сильно здружилися...
Хорунжий — це освітній табір. І він пов'язаний з національно-патріотичним вихованням. Ми намагаємось так виховати молодь, щоб вони в майбутньому були дієвими. А не були пасивними, як більшість молоді зараз. Більшість учасників табору приїхали з усієї України. Ми маємо близько 20-ти регіонів. І це дуже добре. Усі вони намагаються навчитися чогось нового. І дуже сильно здружилися...”
На території табору облаштували наметове містечко: для тих, хто віддає перевагу ночівлі на свіжому повітрі. Хочеш більше екстриму — споруди шелест і навчися жити у лісових хащах.
- Шелест призначений для того, щоб можна було вижити в екстремальних умовах. Вони можуть статися на природі з будь-ким. Тому нас навчали люди, які вже пройшли багато таборів, які це знають. І ось ми будуємо шелест...”, - розповідає учасниця табору “Хорунжий” Лія Глущенко.
Відпочинок. Розваги. Спорт. Школа виживання та освітні програми. Нудьгувати у таборі ніколи. А от нових друзів — точно знайдеш!
- Я шукала англомовні табори І наприкінці в списку був табір “Хорунжий”. Трошки це не вписувалося в моє завдання. Але я вирішила подивитися. Було розписано, що там буде цікава програма, туризм, ігри патріотичні... І вирішила спробувати. Чом би й ні? Яка різниця — як розвиватися?, - розповідає учасниця табору з Житомира Анастасія Кравчук.
Надовго запам'ятається відпочивальникам “Хорунжого” і сплав на байдарках по річці Турія, різноманітні ігри та тренінги. А про свій відпочинок вони обов'язково розкажуть у соцмережах, де молодим активності точно не позичати, зазначає Телевізійний центр Ковель.