Курси НБУ $ 42.27 € 43.13

Парламетський комітет підтримав подання на арешт Розенблата

Генпрокуратура підозрює нардепа у корупції

Регламентний комітет ВР підтримав подання ГПУ на зняття недоторканності з депутата від фракції БПП Борислава Розенблата та направив цей висновок Верховній Раді, повідомляє Українська правда.


За таке рішення на засіданні у п'ятницю проголосували члени комітету.



Комітет схвалив три подання Генеральної прокуратури – на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата.



Якщо бути точнішим, комітет схвалив три подання Генеральної прокуратури – на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата. За перше подання члени комітету проголосували одностайно, щодо другого і третього – п'ятеро за, троє утримались.


«Комітет вважає, що подання є законним, достатнім та обґрунтованим», – зазначив в.о. голови комітету Павло Пинзеник, коментуючи висновки щодо усіх трьох подань.


Усі висновки комітету надіслали до голови Верховної Ради Андрія Парубія.


Як повідомлялося, на засіданні комітету в п'ятницю Генеральна прокуратура та САП продемонстрували відео-докази зловживання службовим становищем та вимагання хабарів Розенблатом.


Антикорупційні органи звинувачують Розенблата в тому, що він і депутат з фракції «Народний фронт» Максим Поляков вимагали хабар від компанії-нерезидента за видобуток бурштину в Україні.


19 червня НАБУ і САП затримали 3 помічників народних депутатів, охоронця і двох представників громадської організації за підозрою в отриманні 300 тисяч доларів хабара для передачі Розенблату і Полякову.


Стаття, за якою народного депутата від БПП Борислава Розенблата хочуть притягти до кримінальної відповідальності, передбачає до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна як для особи, що вчинила особливо тяжкий корупційний злочин.


Розенблат – це вже п'ятий депутат ВР, щодо недоторканності якого на цьому тижні збирається регламентний комітет. Слід зазначити, що в його випадку комітет вперше повністю схвалив подання Генеральної прокуратури.

Telegram Channel