Курси НБУ $ 41.84 € 43.51
Антитуристичні протести охопили всю Європу

Волинь-нова

Антитуристичні протести охопили всю Європу

Місцеві жителі вважають, що туристи, фактично, вбивають їх міста і навколишнє середовище

По всій Європі проходять масові антитуристичні протести, які закликають владу контролювати туризм, який заважає їм і забруднює міста. Про це повідомляють Українські новини з посиланням на The Guardian.



В різних європейських країнах проходять антитуристичні мітинги. Особливого розмаху вони досягли в Барселоні, де напруженість через туристів зростала протягом кількох років через постійне збільшення кількості туристів.



В різних європейських країнах проходять антитуристичні мітинги. Особливого розмаху вони досягли в Барселоні, де напруженість через туристів зростала протягом кількох років через постійне збільшення кількості туристів і неконтрольованої діяльності таких сайтів, як Airbnb. Представники групи "Арран", молодіжного крила радикальної партії "Народний фронт" у Каталонії, розбили пункти прокату велосипедів, якими часто користувалися туристи. Прем'єр-міністр Іспанії назвав цю групу "екстремістами".


Були також протести на Майорці і Сан-Себастьяні, де 17 серпня запланований антитуристичний марш, який має збігтися з Semana Grande - великим фестивалем баскської культури.


Також демонстрації проходили по всій Південній Європі, в липні в Венецію, де щорічно буває понад 20 мільйонів туристів і налічується всього 55 тисяч жителів, приїхали 2 тисячі місцевих жителів, висловлюючи гнів на зростаючу орендну плату і вплив величезних круїзних суден на загальне забруднення їх краю.



Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації Талеб Ріфай сказав, що зростання антитуристических настроїв "є дуже серйозною ситуацією, яка повинна серйозно вирішуватися".


"Туризм - це дуже важлива частина життя багатьох країн, необхідна сильна та стійка політика в цій області", - додав він.


ВТО рекомендує ряд методів, щоб виправити цю ситуацію. Вони пропонують заохочувати туристів до відвідування місць за межами центральних визначних пам'яток, скорочувати сезонність і, найголовніше, задовольняти потреби місцевої громади.



У Римі влада заборонила людям їсти, грати, пити на вулицях вночі, подібні заходи запровадили також в Мілані.



Раніше Барселона почала боротися з сервісом пошуку житла Airbnb, подвоївши кількість об'єктів, які перевіряє влада. З 16 тисяч наданих на сайті варіантів, 7 тисяч не мають необхідної ліцензії. У Венеції мерія також намагається вирішити цю проблему. У червні вони заявили, що заборонять розміщувати туристів у центрі міста, а на популярних сайтах будуть встановлені "лічильники людей", щоб контролювати перенаселеність.


У Римі влада заборонила людям їсти, грати, пити на вулицях вночі, подібні заходи запровадили також в Мілані.


В Дубровнику, місті, де круїзні судна вивантажують тисячі відвідувачів одночасно, мер представив камери для спостереження за кількістю відвідувачів, так що потік людей, які входять в місто, може сповільнитися або навіть зупинитися, як тільки буде досягнуто певне число. Між тим, мер популярного хорватського острова Хвар пообіцяв покласти край "розпустам", які в основному роблять британські туристи, пригрозивши їм величезними штрафами.

Telegram Channel