![Любомльський музей поповнився рідкісним експонатом](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/e6/6m7l7p-0b1d1266feff8c8d7e4ba6c80cc63e6a.jpg)
Пульс дня
Любомльський музей поповнився рідкісним експонатом
Наразі предмет ідетифікували як гирьку ювеліра
Сергій НАУМУК
Про це "Волині-новій" повідомив директор Любомльського краєзнавчого музею Олександр Остапюк.
- - У колекцію нашого музей потрапила вагова гирька ювеліра, - розповів Олександр Дмитрович. - Її можна датувати періодом XVI - XVIII століття. На гирьці є особисте клеймо ювеліра. Вага її - 3,3 грама. Приблизно стільки важили деякі тогочасні золоті монети.
- На гирьці зображений бородатий чоловік з короною на голові. У руках він тримає скіпетр та державу. Одягнений у короткий плащ, застібнутий фібулою. За поясом можна розгледіти заткнутий кинджал. По боках людської фігури - латинські літери "Н" та "D".
- Фото Сергія НАУМУКА та Олександра ДУРМАНЕНКА.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)