![Встановили меморіальну дошку Сергію Кочетову – загиблому атовцю з позивним «Кіт» (фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/69/prrdvg-73d352342c6efaf5f6f05ccc05663694.jpg)
Встановили меморіальну дошку Сергію Кочетову – загиблому атовцю з позивним «Кіт» (фото)
У такий спосіб вшанували Героя на фасаді школи, де він учився
Молодому смижанину, герою-земляку, що захищав кордони України Сергію Кочетову з позивним «Кіт» на фасаді Смизької загальноосвітньої школи (Дубенський район Рівненської області) І–ІІІ ступенів встановили меморіальну дошку, повідомляє 03656.com.ua.
13 жовтня відбулися урочистості з нагоди встановлення меморіальної дошки Кочетову Сергію Вікторовичу.
Сталось це напередодні Дня захисника Вітчизни. Як повідомляють у Відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту Смизької селищної ради, на виконання рішення виконавчого комітету «Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки» № 93 від 10.10.2017 року 13 жовтня відбулися урочистості з нагоди встановлення меморіальної дошки Кочетову Сергію Вікторовичу.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)