![Священика волинського села Підбереззя удостоєно високої нагороди](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/f3/i24ou5-1x0-957x638-2ji4pafdnoj2tt4e73fx6aef5mwsxf3m.jpg)
Отець Василь править Божественну Літургію.
Священика волинського села Підбереззя удостоєно високої нагороди
З благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла декан Горохівського деканату, настоятель Свято-Вознесенського храму міста Горохова отець Андрій Сидор вручив отцю Василю Ревазі медаль «За жертовність і любов до України»
Церква зачаття святої Анни в селі Підбереззі чи не найстарша віком у Горохівському районі. Історія переповідає про неї з далекого XVII століття. Служити у святині Богові і людям тепер має за благодать настоятель храму отець Василь Ревага.
![Андрій Сидор нагороджує Василя Ревагу медаллю «За жертовність і любов до України».](https://volyn.com.ua/content/thumbs/xc6zja/800x/0x0-960x638/rw/dp/rwdptyub2xdrxheuh6n46qxiqt5bhlls.jpg)
У свято Ганни вітали його з двадцятиріччям, відколи відслужив у храмі першу Божественну Літургію.
Підберезівці поважають свого духовного наставника за щирі молитви і добру вдачу, а у свято Ганни вітали його з двадцятиріччям, відколи відслужив у храмі першу Божественну Літургію.
Гарна дата стала приводом не лише для щирих поздоровлень парафіян і священнослужителів, а й для церковної відзнаки: з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла декан Горохівського деканату, настоятель Свято-Вознесенського храму міста Горохова отець Андрій Сидор вручив отцю Василю Ревазі медаль «За жертовність і любов до України».
Лія ЛІС.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)