Йорданська вода зцілює тих, хто щиро вірує
Сьогодні пiсля вечiрньої служби та завтра після утренi принесемо із храмів додому цей еліксир здоров’я, що є ліками не тільки від хвороб, а й від усього лихого
Відомо, що йорданська вода не псується, зберігає свіжість і цілющу силу до наступного дня Богоявлення і довше. Вчені пояснюють це планетарними явищами, що відбуваються в час, коли «розкриваються небеса». Дослідження засвідчують, що саме 18–19 січня вода набуває незвичних властивостей — змiнюються її бiополе, кислотно–лужний баланс, лектропровiднiсть, частотний спектр, який стає подiбним до електромагнiтних випромiнювань здорових органiв людини, завдяки чому й відновлюється їхня нормальна діяльність, зміцнюється імунітет. Але найбільше відчувають цілющу силу свяченої води істинно віруючі люди, які свідчать, що коли приймати її натщесерце з щирою молитвою, перехрестившись, то недуги відступають.
Не обов’язково набирати йорданської води багато: чайну ложку свяченої досить додати у склянку звичайної — вплив на здоров’я не зменшиться. Примочками святої води можна лікувати хвороби очей чи шкіри обличчя. Зазвичай за зцілення молиться вся родина, а отже, приєднується ще й сила спільної молитви.
На Водохреще прийнято йти до водойм, занурюватися у крижану купіль.
Найбільше відчувають цілющу силу свяченої води істинно віруючі люди, які свідчать, що коли приймати її натщесерце з щирою молитвою, перехрестившись, то недуги відступають.
Якщо зважуєтесь зробити це вперше, задумайтесь, що вас штовхає на такий вчинок. Іти «за компанію», «на спір», щоб перевірити свої фізичні можливості — не варто. Незважаючи на твердження, що йорданська вода змиває всі проблеми і хвороби, при відсутності віри ефекту не буде. Звертайтеся зі щирими словами до Бога, відвідуйте храм, сповідайтеся, причащайтеся — і Господь обов’язково зміцнить ваш дух і оздоровить тіло.
Лікарі застерігають, що при хронічних захворюваннях серцево–судинної, дихальної, ендокринної та нервової систем, запаленнях, патологіях внутрішніх органів треба проявляти зважений підхід до водохрещенських традицій. Не варто вибиратися до водойми наодинці, тим більше, хильнувши «для відваги» спиртного. Найкраще занурюватися у спеціально призначених для цього місцях, де завжди чергують працівники МНС, лікарі екстреної медичної допомоги. Підготуйте рушник, суху білизну, щоб швидко розтерти тіло і переодягнутися. Не стрибайте у воду відразу — розігрійте організм, виконавши кілька гімнастичних вправ на березі. Перед зануренням не забудьте перехреститися.
Новачкам достатньо пробути у водоймі кілька секунд. Не допускайте, щоб з’явилися «мурашки» — симптом переохолодження. «Виринувши», швидко витріться, одягніться, випийте гарячого чаю. І нехай відчуття благодаті буде з вами завжди!