Виганяємо глисти – і не отруюємося «хімією»
Чимало проблем зі здоров’ям провокують паразити, які оселяються в організмі. Як правило, лікарі у такому випадку призначають синтетичні препарати, що мають токсичну дію. Але чи не доцільніше боротися з гельмінтами перевіреними народними засобами?
Як вивести глисти в домашніх умовах у дорослих та дітей. Виганяємо глисти – і не отруюємося «хімією». Як уникнути проблем зі здоров'ям, які провокують паразити в організмі.
У східній медицині для знищення личинок і яєць кишкових паразитів використовують спиртовий настій імбиру. Дрібно натирають на тертці 0,5 кг свіжих коренів і заливають 0,5 л горілки, настоюють у теплому місці 15 днів, періодично збовтуючи. Приймають два тижні по 1 чайній ложці три рази на день за півгодини до їди. Протягом усього курсу лікування бажано робити клізми, щоб вимити паразитів із кишківника.
Перевіреним засобом проти глистів є часникове молоко.
Перевіреним засобом проти глистів є часникове молоко: потрібно звечора закип’ятити склянку молока, покласти в нього очищені зубчики часнику (2—3 головки) і відразу зняти з вогню. Накрити кришкою, закутати і ніч настоювати. А вранці, викинувши часник, випити молоко натщесерце. Хвилин через 20 глисти почнуть виходити. Пити потрібно 3 дні поспіль.
А для дітей є смачний засіб, який і глисти вижене, і організму піде на користь. Це звичайна морква. Її слід натерти на дрібній тертці, заправити сметаною і вранці натщесерце або перед сном з’їдати по 200–300 грамів. Процедуру очищення слід проводити три–чотири дні поспіль. Таких «ліків» дуже не люблять аскариди. Заодно морква очистить кишківник від калових завалів. У ці дні доцільно перейти на 4-5–разовий режим харчування, вживати переважно вегетаріанську їжу, запечені або квашені овочі та фрукти, а також натуральні кисломолочні продукти.
Особливо варто провести морквяну профілактику людям, у яких тривалий час (два–три тижні) коїлося щось незрозуміле з органами дихання: бронхіт — не бронхіт, пневмонія — не пневмонія.
Особливо варто провести морквяну профілактику людям, у яких тривалий час (два–три тижні) коїлося щось незрозуміле з органами дихання: бронхіт — не бронхіт, пневмонія — не пневмонія. Температура — 37 градусів і не вище. Лікування ефекту не давало. А потім кашель сам собою минув. Це, найімовірніше, була легенева міграція паразитів. Коли кашель пройшов, слід споживати моркву, бо глисти з легень перемістилися в кишківник.
Дуже добре виганяє гельмінтів з організму насіння гарбуза, але воно повинно бути ледь підсушене. Якщо людина не має панкреатиту, насіння можна й не чистити, а просто з лушпинням подрібнити в кавомолці та з’їдати по 1–2 ст. ложки кілька разів на день перед їдою. І не жувати, а проковтнути. Щоб легше було це зробити, можна змішати насіння зі сметаною, йогуртом. Курс профілактичного лікування — щонайменше тиждень.
Марія ЛІСТРУК