Найстаріша жителька козацького Берестечка у свої 93 – ще активний читач бібліотеки
Цими днями до Ганни Федорівни Третяк завітали поважні іменини.
Доля пані Ганни багата турботливими рідними, хорошими друзями, доброзичливими знайомими. Дорогу маму щиро здоровила дочка Раїса, для найкращої у світі бабусі і прабабусі линули вітання з далекого міста Торонто в Канаді від онука і правнука. Не забуває незмінного головного бухгалтера з 40-річчним стажем і екс-начальник Горохівського відділення поштового Віктор Трушинський. Спогади по телефону про трудові будні приємно затягнулися і були сповнені взаємними побажаннями здоров’я і многоліття.
Іменинниця займає активну життєву позицію, цікавиться чим живе не лише рідне їй місто, в якому вона закінчила школу, розпочала трудову діяльність, де народилися і змужніли її діти, але й переживає за долю України.
Не обминула увагою мудру старійшину берестечківська громада. Від неї до іменинниці зі сердечними вітаннями завітали Берестечківський міський голова Валентина Залевська і секретар виконкому Орися Максимець, а вихованці БДЮТ Ліза Старик, Саша Лащук, Яна Марценюк із методистом Ольгою Шваєвською підготували для Ганни Федорівни віршовані рядки та квіти, які зворушили її до сліз.
Пані Ганна сердечно дякувала за щирі побажання, з радістю приймала і частувала дорогих гостей власноруч спеченими коржиками і медівником, рецепти яких одразу ж «перекочували» до записників берестечківських господинь.
Надійною помічницею і приємною співрозмовницею для Ганни Федорівни є соціальний працівник Галина Ляшук, котра повсякчас приходить до пенсіонерки, допомагає їй у господарстві, приносить свіжі книги. До слова, іменинниця займає активну життєву позицію, цікавиться чим живе не лише рідне їй місто, в якому вона закінчила школу, розпочала трудову діяльність, де народилися і змужніли її діти, але й переживає за долю України. Її болить кривава рана Донбасу, материнське серце вмивається сльозами при кожній звістці про загиблого захисника України. У своїх щоденних молитвах пані Ганна просить у Бога здоров’я і щастя не лише для свої рідних, але й для всіх людей, бо твердо переконана: не можна бути по-справжньому щасливим серед нещасних.
Орися МАКСИМЕЦЬ.