up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

21-річного бійця не здолала війна, та перемогла важка хвороба

title
Зупинилося серце військовослужбовця АТО Володимира Бабія, який на Волині відомий тим, що сам борючись з раком, допомагав збирати кошти іншим важкохворим

Володимир Бабій народився у с. Перегонівка Голованівського району Кіровоградської області. Після війни приїхав на Горохівщину, де мешкає його мама.

У своїх неповних 20 років він пішов добровольцем в АТО. У липні 2015 року Володимир увійшов до лав третього окремого танкового батальйону “Звіробій”. Служив у розвідці, тож спокійні дні, казав, можна порахувати на пальцях. Був у Троїцькому, Попасній, Артемівську, Слов’янську, побував і в Станиці Луганській. 

Також молодий чоловік віддав кошти з продажу своїх картин на лікування Данилка, в якого рак крові. А хворій 14-річній дівчинці з Рожищенського району Надійці Зубаль допоміг у придбанні скрипки, про яку вона мріяла.

Після дембеля, Володимиру Бабію дігностували пухлину крило-піднебінної та підскроневої ямки носоглотки (плоскоклітинний неороговілий C-R) 4 ступеню. В лікарні хлопець почав малювати картини, переважно ікони. Свої роботи горохівчанин продавав, а кошти віддавав на лікування важкохворих дітей.
Під час туру Святослава Вакарчука волинські волонтери реалізували мрію бійця – побувати на концерті «Океану Ельзи», а Святослав Вакарчук навіть сфотографувався із Володимиром. Проте Монгол (такий позивний отримав на війні) продав на благодійному аукціоні подарований улюбленим співаком прапор з автографом Вакарчука, а гроші передав на лікування дівчинки з Ковельщини Настусі Абрамчук, яка наразі очікує на операцію в Туреччині.

Також молодий чоловік віддав кошти з продажу своїх картин на лікування Данилка, в якого рак крові. А хворій 14-річній дівчинці з Рожищенського району Надійці Зубаль допоміг у придбанні скрипки, про яку вона мріяла.

«У мене все добре. Кожен мій день – як останній. Я маю використати своє життя на повну», - таким було життєве кредо Володимира Бабія. Волонтери розповідають, що Монгол мріяв одружитися на волиняночці, казав:"От тоді я стану справжнім волинякою!".

8 серпня йому було б 22 … не дожив…згорів ! Він буде похований завтра, 18.07.2017 на Алеї Слави луцького кладовища (с.Гаразджа) серед Воїнів, що віддали своє життя за свободу та незалежність нашої країни, повідомила волонтер Тетяна Білінські. 

Прощання відбудеться в 11 годині у Кафедральному соборі Луцька.

 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кращі правоохоронці місяця одержали перехідні відзнаки
Суть проста: відтискаєшся від землі вісім разів – жертвуєш від 100-та гривень – передаєш естафету ще двом людям чи організаціям
Порядок забезпечуватимуть 49 новобранців – серед них 10 дівчат
Приміщення опинилося в переліку об’єктів, які підлягають роздержавленню
Та ще й одержала від поліцейських сувеніри
Головний тренер луцької «Волині» з оптимізмом дивиться у майбутнє
За 6 місяців було видобуто 12,5 млн тонн
Хлопець 3 роки проведе у в'язниці
Втім, більшість опитаних мешканців обласного центру вболівають за киян, але віддають перевагу гірникам
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ